Výkup podílu nemovitostí

Pořídili jste si ještě v manželství nemovitost, jste po rozvodovém řízení a rádi byste rychle a diskrétně prodali svůj podíl? Získali jste podíl na nemovitosti na základě dědického řízení a nemáte o něj zájem? Nedaří se Vám prodat Váš podíl nemovitosti a chcete rychle získat peníze? V těchto všech, ale i mnoha dalších situacích Vám může vytrhnout trn z paty výkup podílu nemovitostí. 

Co pro Vás znamená výkup podílu?

Nemusíte se obávat, že by Vás čekala hromada papírování, obíhání po úřadech a zdlouhavý proces. Postaráme se o vše za Vás. Spolupráce s naší společností Vám přinese kvalifikovaný a zkušený tým specialistů, který Vám bude vždy po boku a zajistí vše potřebné za Vás. Poradíme si i s problémy, kterými mohou být exekuce, věcná břemena a zástavy. 

S kolika penězi a kdy s nimi mohu počítat?

Cena, za kterou se Vaše nemovitost vykoupí, je zcela individuální. Výkupní cena nemovitosti bude vyměřena na základě stanoveného odhadu nemovitosti. Vše se bude odvíjet od toho, v jakém městě nebo vesnici se nemovitost nachází. Dovolujeme si podotknout, že výkup podílu nemovitostí nabízíme napříč celou Českou republikou. Dále je cena ovlivněna stavem nemovitosti, velikostí nemovitosti, ale i například velikostí pozemku. Pokud se na výkupu dohodneme, jedná se o velmi rychlý proces, který kompletně celý zařídíme včetně formalit a peníze Vám vyplatíme do 1 dne. Bude záležet jen na Vás, zda budete chtít peníze hotově na ruku, nebo bankovním převodem na Váš účet. 

Proč zvolit právě výkup a ne klasický prodej?

Možná jste již zjistili, že prodat pouhý podíl nemovitosti není tak jednoduché, jak byste si přáli. Faktem je, že většina potencionálních kupců chce zkrátka celou nemovitost. Proto pokud jste se pustili na vlastní pěst do prodeje svého podílu, možná jste hned na začátku narazili. V tomto případě by Vám právě výkup mohl vytrhnout trn z paty. Nebudeme se ptát proč a nějak schválně něco protahovat. Peníze dostanete rychle a celý proces dotáhneme do konce za Vás.